Tepovanie

Nechcete zbytočne míňať peniaze na novú pohovku či napríklad koberec? Objednajte si tepovanie od nás a majte ich ako nové.

Upratovacie a čistiace práce, tepovanie, kompletná starostlivosť o domácnosť, záhradu a Vaše auto, dokončovacie práce a požičovňa prístrojov na čistenie a stavebné úpravy.

S individuálnym a ústretovým prístupom urobíme všetko pre to, aby sme vyhoveli Vašim požiadavkám a to v požadovanej diskrétnosti. Kontaktujte Tím CLEANsatisfied

Naše služby

Pohovky

Nemíňajte peniaze na novú pohovku. Zverte ju nám do opatery a bude vyzerať ako nová. Tepovanie pohovky vám ušetrí aj stovky eur.

Koberce

Aby váš koberec mohol zasa lietať musí sa raz za čas vytepovať. Profesionálne a rýchle tepovanie kobercov zabezpečíme za vás.

Matrace

Aby sa vám spalo ako v bavlnke máme pre vás aj tepovanie matracov. Kvalitný matrac stojí aj niekoľko stoviek eur a vy nemusíte kupovať nový.

Kancelárie a firmy

Potrebujete vytepovať koberce či kreslá vo vašej firme či kancelárií? Zverte tepovanie nám a koberce, kreslá a sedačky budete mať ako nové.

Upratovanie

Tepovanie pohoviek, kobercov či napríklad sedačiek v aute si môžete objednať v rámci našej služby upratovania a ušetriť tým čas aj peniaze.

Autosedačky

Aj váš tátoš určite ocení keď vytepujete sedačky. Veď v aute trávite aj niekoľko hodín denne tak prečo mu nedopriať profesionálnu starostlivosť.

Vyžiadajte si cenovú ponuku tepovania

Pomocou tohto formulára nás môžete kedykoľvek kontaktovať. Na vaše otázky a pripomienky sa budeme snažiť odpovedať čo najskôr. Ak máte záujem o objednanie upratovania alebo tepovania môžete použiť priamo objednávku upratovania alebo tepovania.
  • Vyplňte platnú mailovú adresu aby sme vám mohli poslať odpoveď.
  • Čo vás zaujíma, akú máte na nás otázku?