O nás

Nestíhate sa postarať o svoju domácnosť a chcete sa viac venovať rodine? Žiadny problém. Na to sme tu my. S individuálnym a ústretovým prístupom urobíme všetko pre to, aby sme vyhoveli Vašim požiadavkám a to v požadovanej diskrétnosti. Kontaktujte Tím CLEANsatisfied...

Vaša

VašaSpokojnosť

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len fráza. Je pre nás dôležité aby ste boli s našimi službami spokojný a vždy od vás čakáme pravdivú spätnú väzbu. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá aj pri tepovaní či skrášľovaní vašej záhrady. Vďaka našim skúsenostiam vám vieme nie len upratať dom, vieme vám aj poradiť ako si svoj domov vylepšiť.

NašaSpoľahlivosť

Vieme, že hľadáte spoľahlivého a diskrétneho partnera, ktorý sa dokáže postarať o poriadok vo vašom dome, byte či kancelárii. Už pri cenovej ponuke myslíme na všetky detaily aby ste boli spokojný. Spoľahnúť sa na náš môžete pri upratovaní aj tepovaní a naše služby môžete využiť aj pri skrášľovaní vašej záhrady či terasy.

Naša
Spolu

SpoluEkológia

Rovnako ako spokojnosť je pre nás dôležitá aj ekológia. Aj pri upratovaní aj pri tepovaní sa snažíme chrániť životné prostredie okolo nás a čo najmenej ho poškodzovať. Preto pri tepovaní aj upratovaní používame prostriedky, ktoré sú šetrné k nášmu životnému prostrediu.

Adresa

CLEANsatisfied s.r.o.
IČO: 52 069 087
Kvetná 16, 821 08 Bratislava

Sme tu pre vás

Pondelok - Piatok
8:00 - 21:00

Telefón

T: +421 901 700 931
T: +421 907 362 386

Mail

Máte otázky?